SKIPLUS - lyžařská škola, klub & školící zařízení

"člen národní i mezinárodní organizace Interski"       

 Proč s námi..


 

SKIplus
Oficiální stránky
 
*... lyžařského KLUBU *... lyžařské ŠKOLY

ŠKOLÍCÍHO ZAŘÍZENÍ akreditovaného pro amatérské i profesionální kvalifikace       PROČ NA HORY SE SKI KLUBEM ?

          Klubový program je určen pro širokou veřejnost = děti, mládež i dospělé - od začátečníků po mistry :).. Výhody tradičního klubového zázemí proti běžným "komerčním školám" a "cestovkám" není  třeba moc zdůrazňovat. Lyžování ve skupině, přátelské prostředí, moderní spolková výuka, dobrá společnost i zábava po celý den,  jsou tradiční klubové hodnoty, které můžete získat jen na klubových zájezdech a akcích.. SKIplus navíc patří mezi malou skupinku lyžařských klubů, kde zájezdy pro veřejnost, základní, sportovní i závodní lyžování je spojeno se školením pedagogů od amatérských až po nejvyšší profesionální lyžařské kvalifikace. Je zde kombinován profesionální cestovní servis I to k tomu patří.s maximálním odborným zázemím. Mnohde za málo peněz pořídíte i málo kvality. Naše heslo MAXIMÁLNÍ VÝKON ZA OPTIMÁLNÍ CENU vám zaručí nadstandardní podmínky. Navíc to, že patříte k našemu lyžařskému klubu, bude vždy vizitkou Vaší lyžařské kvality.

 

 A PROČ SE SKI plus ?

    I letos Vám tradičně nabízíme komplexní lyžařský program a to také prostřednictvím internetu. Nenabízíme “nejlevnější za každou cenu”, ale oslovujeme Ty, kteří znají cenu vlastního času a požadují maximální výkon za optimální cenu.

V zahraničí je směřován do špičkových evropských středisek, která garantují ideální lyžařské podmínky.

V čechách je směřován k do pohodových podmínek a ke spolehlivým partnerům a to jak na našich zájezdech pro sportovně-rekreační lyžaře, tak do mnoha stálých lyžařských škol vedených našimi pedagogy, např.

... SKI-Erlebach v Rokytnici n.J. - pod vedením českého reprezentanta a mistra učitelů lyžování SR - viz sekce "Škola"

... ENERGY SKISCHOOL v Olešné v Orlických horách - pod vedením české reprezentantky Kláry Drahorádové - - viz sekce "Škola"

kde mimo zaručené a stejně kvalitní moderní spolkové výuky najdete i možnost ubytování na víkend či týden...  

 

Klubové zájezdy doplňujeme o nabídku sportovního servisu a prodejen, ve kterých máme osobně ověřenou kvalitu nabídky a odbornost služeb. U doporučovaných značek výstroje a výzbroje jde o renomované světové výrobce. Česká zastoupení umožnila našim lektorům podrobné testování, za jehož výsledky ručíme.

          V klubových centrech budete obslouženi odborníky, rychle a v příjemném prostředí, navíc za výhodné ceny. Podrobnější informace obdržíte od pánů Josefa MASOPUSTA (SCOTT/SKI klub), Martina RUBÍNA (AZ SPORT), Alberta PRINCE ( 3.Princova a.s.) a Jaromíra PLUSKALA,a Petra HOSMANA (SKIplus).

 

  
A ještě něco navíc..

           Získáte aktuální informace o celém lyžařském dění, výhody klubového zázemí a nové přátele. Nabídneme Vám kondiční cvičení a letní akce (windsurfing, tenis, kola, atd.). Akce, kde se setkáte s přáteli a klubové výhody, jako např. výhodný nákup lyžařských potřeb v ověřených centrech i klubové prodejně.

          Chcete i Vy patřit ke klubu, jehož členy jsou legendy českého lyžování? Přihlaste se a pojeďte s námi na hory.

 

Těm, které to chytne, nabídneme odborné články, učební texty 
i školení amatérských a profesionálních pedagogů, tj.

   školení instruktorů lyžování, školení cvičitelů lyžování, školení učitelů lyžování

 

Hezkou sezónu 2009/2010 Vám přejí členové lektorského a technického sboru.

Josef Masopust, Ing. Jaromír Pluskal, Dr. Jan Maršík, Martin a Dan Rubín

 

 

SKIPLUS - akreditované lyžařské školící zařízení, lyžařský klub a lyžařská škola
kurzy a školení instruktorů lyžování, kurzy a školení cvičitelů lyžování, doškolení učitelů lyžování, lyžařské zájezdy, lyžařské kurzy, učební texty, metodické dopisy
Kontaktujte nás | ©2007 SKIplus